Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
tölgy (51 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 05. 07:51
350.000 HUF
972.17 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 17:57
310.000 HUF
861.06 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 11:49
7.500 HUF
20.83 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 15:39
140.000 HUF
388.87 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. márc. 14. 10:30
4.900 HUF
13.61 USD
Feltöltve: 2024. márc. 11. 10:38
11.000 HUF
30.55 USD
Magyar Vizsla Bronz szobor kutya
Tölgyesi Poós Anna alkotása
200.000 HUF
555.52 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
277.76 USD
Feltöltve: 2024. febr. 09. 08:34
69.000 HUF
191.66 USD
Feltöltve: 2024. jan. 17. 06:56
5.000 HUF
13.89 USD
Feltöltve: 2024. jan. 02. 14:48
85.000 HUF
236.10 USD
Feltöltve: 2023. nov. 17. 06:32
26.000 HUF
72.22 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 12:15
165.000 HUF
458.31 USD
Feltöltve: 2023. nov. 02. 20:55
95.000 HUF
263.87 USD
Feltöltve: 2023. okt. 31. 09:25
200.000 HUF
555.52 USD
Feltöltve: 2023. okt. 22. 09:27
2.600 HUF
7.22 USD
Feltöltve: 2023. máj. 31. 11:39
99.990 HUF
277.73 USD
Feltöltve: 2023. máj. 27. 08:51
89.000 HUF
247.21 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
weller
vörösréz forma
ridgways
zagyva
feiks jenő
bavaria edelstein mária theresia
altiszt
alföldi butella
angol leveses csésze
10000 b pengő
fejér vármegye
ötágú réz gyertyatartó
beretva
ezüst pipa
oskóné
grassalkovich
ezüst névjegykártya tartó
hímzésminta
porcelán nyelű kés
vida
fehérarany porcelán
zománcozott szűrő
20 forintos 1975
angyalkás szenteltvíztartó
pan péter