Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
tölgyes (51 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 18. 17:18
1.000 HUF
2.82 USD
Feltöltve: 2024. máj. 18. 08:12
350.000 HUF
986.25 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 17:57
310.000 HUF
873.53 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 11:49
7.500 HUF
21.13 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. márc. 18. 15:39
140.000 HUF
394.50 USD
Feltöltve: 2024. márc. 14. 10:30
4.900 HUF
13.81 USD
Feltöltve: 2024. márc. 11. 10:38
11.000 HUF
31.00 USD
Magyar Vizsla Bronz szobor kutya
Tölgyesi Poós Anna alkotása
200.000 HUF
563.57 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
281.78 USD
Feltöltve: 2024. febr. 09. 08:34
69.000 HUF
194.43 USD
Feltöltve: 2024. jan. 17. 06:56
5.000 HUF
14.09 USD
Feltöltve: 2024. jan. 02. 14:48
85.000 HUF
239.52 USD
Feltöltve: 2023. nov. 17. 06:32
26.000 HUF
73.26 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 12:15
165.000 HUF
464.94 USD
Feltöltve: 2023. nov. 02. 20:55
95.000 HUF
267.70 USD
Feltöltve: 2023. okt. 31. 09:25
200.000 HUF
563.57 USD
Feltöltve: 2023. okt. 22. 09:27
2.600 HUF
7.33 USD
Feltöltve: 2023. máj. 31. 11:39
99.990 HUF
281.76 USD
Feltöltve: 2023. máj. 27. 08:51
89.000 HUF
250.79 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
farsang sándor
kegytárgyak
komlósi
molnár ferenc
trussardi
drasche étkészlet
ülő nő
zsolnay szett
üveg ékszer
fém kanna
herendi serleg
bognár árpád
reneszánsz tálaló
zsolnay pillangós kávés
nivada
khv
koh i noor
régi matrica
inda mintás tányér
dobrovits
francia kapcsos
aquincum hófehérke
seiko óra
szlavon
pirogránit váza