talpas váza (2 tétel)
Lejárat: 4 nap 16 óra0 licit
15.000 HUF
41.68 USD
esterházy dedikált
ajka üveggyár
�gv�g�
100 forint pénzmúzeum
révész rézkarc
kereskedői
4 sörös gyöngy karkötő
virág üvegdísz
10 korona replika
gdr német porcelán figurális
ulrica hydman vallien
szép réz gyertyatartó
erwin huber bronz feszület
24 karátos aranyozott bankjegy
napoz
100000 korona replika
angolra
viktoriánus portré
blokkok pecsételt
hímzett pipacs
régi fa tojás
arany színű klipsz
cowboy szobor
kocirkusz
zsolnay kávéscsésze kistányér