tiger mázas (3 tétel)
siskin
kalocsai párna
gyöngyház doboz
púderes szelence
uganda
abrudan
aranyozott kép
moncsicsi bögre
népi csizma
kínai falikép
elfújta a szél
bihar vármegye
vállfa tartó
almási
kerékpár csengő
xviii század
karos fotel
villany
kakasmarci
brasil
moissanite fülbevaló
gayor tibor
szicília
régi kisautó
mara