vasúti vagon (0 tétel)
alabástrom
montblanc
aranyozott váza
íróasztal szék
lemez
5 forint 1947
antik komód
perzsa szőnyeg
apponyi mintás
szentgyörgyi kornél
kalap kitűző
ágyazható kanapé
porcelán nyelű
népművészeti
erwin huber
1 korona
paliszander
vas fogas
leves csésze
aranyhal
zsolnay sinkó
ferenczy valér
barcsay rézkarc
flitteres
cent