virágszirom (16 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 04. 17:10
14.000 HUF
38.90 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 19:01
5.800 HUF
16.12 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 13:24
20.000 HUF
55.57 USD
Feltöltve: 2024. márc. 27. 14:01
5.000 HUF
13.89 USD
Feltöltve: 2024. febr. 12. 08:36
3.500 HUF
9.72 USD
Feltöltve: 2024. jan. 05. 17:50
9.240 HUF
25.67 USD
Feltöltve: 2023. dec. 31. 09:30
19.900 HUF
55.29 USD
Feltöltve: 2023. nov. 24. 10:06
2.500 HUF
6.95 USD
Kör alakú virágszirom mintával, jelzett, sorszámozott, kerámia kuglóf forma, sütöforma, falidísz, de
5.050 HUF
14.03 USD
Feltöltve: 2023. okt. 09. 16:15
9.500 HUF
26.40 USD
Feltöltve: 2023. szept. 08. 09:35
22.800 HUF
63.35 USD
Feltöltve: 2023. júl. 03. 18:24
6.500 HUF
18.06 USD
petrezselyem mintás
porcelán poháralátét
árpád és az árpádok
18 k arany
neobarokk étkezőasztal
ezüst bedugós fülbevaló
cipő szekrény
kínai szobor porcelán
8k
antik falikárpit
rum
fekete korsó
to
neoempire
alföldi kék virágos
kockásfülű
zsolnay mikulásvirágos
aranyozott evőeszköz
milliárd
szilvásy margit
hímzett arany
szecessziós fogas
alföldi porcelán süteményes
antik postaláda
2 pengő 1944