zsolnay fedeles váza (1 tétel)
fekete ruha
sugár andor
kő lámpa
pelikán toll
bibliai
doulton burslem
belize
20 forint 1985
aranyozott csillár
mizsei
steig
kötél
receiver
pengő lot
fehér szószos
dumbo
pipacs festmény
omán
olaj vászon festmény
rosental
herendi pillangó
ősi lászló
jean michel basquiat
gyermek fülbevaló
bidjar szőnyeg