gyöngyház berakás (16 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 16. 22:44
27.000 HUF
76.28 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 09:48
25.000 HUF
70.63 USD
Antik kínai gyöngyház dombor berakásos festett fekete lakk bútor kör üveges asztal 4 szék Ázsia 4311
230.000 HUF
649.80 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 09. 10:52
80.000 HUF
226.02 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 15:08
80.000 HUF
226.02 USD
Feltöltve: 2024. márc. 21. 07:31
120.000 HUF
339.03 USD
Feltöltve: 2024. márc. 06. 16:48
480.000 HUF
1,356.10 USD
Feltöltve: 2024. jan. 24. 10:22
198.000 HUF
559.39 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 06:51
22.000 HUF
62.15 USD
22.000 HUF
62.15 USD
Feltöltve: 2024. jan. 10. 14:41
205.000 HUF
579.17 USD
Feltöltve: 2023. nov. 29. 02:00
69.000 HUF
194.94 USD
Feltöltve: 2023. szept. 23. 20:40
1.000.000 HUF
2,825.21 USD
Feltöltve: 2023. júl. 10. 16:33
180.000 HUF
508.54 USD
szabász
hollóházi forma1
mezőtúri váza
fakszimile
smaragd nyakék
filmtechnika
lenvászon zsák
fali ra
erax extra
cinzano
zsolnay z
hollóházi porcelán hajnalka
lencsibaba
zsolnay budapest
tündéres
szarvasi retro lámpa
festett szelence
aquincumi viziló
piaci jelenet
wedgwood váza
likőrös szett
zsolnay butykos
centi
jelzett tányér
michel thomas