komód restaurált (0 tétel)
bohemia kristály váza
eozin sas
500 forint 2005
zöldüveg
angol porcelán kanna
vadász szék
mz 250
szerigráfia
kristályvíz
zsolnay szecessziós váza
herendi virágmintás
testvérek
vef
fa ékszertartó
porcelán figura kislány
függelék
női gyűrűk
étkezőasztal art deco
lovas kocsi
aranyozott ékszer
festmény erdő
marshall
makra jános
kovacsev
medve lámpa