szőnyeg sérült (0 tétel)
salta
más
varrógépet
férfi köves gyűrű
kozsok
jelzett üveg
katonai zsebóra
próbababa fej
parád üveg
1932 50pengő
kínai bögre
zsolnay névjegytartó
thonet garnitúra
hanula
sony walkman
vessző fotel
nád fotel
mozigép
buborékos pohár
díszoklevél
katonai rádió
pálcika
kristály kosár
varga jános
t surányi anna