gyűrűtartó (0 tétel)
herendi viziló
kender vászon
festmény sérült
üveg csibe
magyar festő
képeskönyv
nici
herendi apponyi lámpa
zsolnay pillangós gyertyatartó
süteményes doboz
herendi tartó
falióra mutató
1892 20 fillér
antik hálószoba bútor
ezüst desszert
art deco róka
club 99
vargánya
bullas józsef
harangok
talpas asztalközép
szecessziós kanna
barokk tálca
zsolnay fehér barokk
marshall