aranyozott készlet (0 tétel)
faragott dísz
14k arany óra
fotel ágy
wedgwood teás
kender vászon
aquincum liba
fekete óra
tükrös asztal
herendi fehér porcelán étkészlet
don quixote
ló bronz szobor
krisztik béla
kő tál
sálak
márka pohár
hm
mártély
moncsicsi bögre
jankay
chawan
ovomaltine
aranyozott ékszer
faragott gyertyatartó
antik altwien
kamper