korsó (59 tétel)
Feltöltve: Ma, 13:23
35.820 HUF
101.22 USD
Feltöltve: 2024. máj. 17. 11:12
2.700 HUF
7.63 USD
Feltöltve: 2024. máj. 17. 10:09
9.900 HUF
27.98 USD
Gyönyörű különleges ón-korsó sas làbak golyóval,jelzett , mesterjegy ,nehéz kupa kehely gyüjteménybe
24.800 HUF
70.08 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 06:47
49.800 HUF
140.72 USD
Feltöltve: 2024. febr. 29. 13:19
9.990 HUF
28.23 USD
Feltöltve: 2024. febr. 26. 07:00
46.000 HUF
129.99 USD
Antik üvegtestű söröskorsó.Csipkézett ón fedele csiszolt lila kristályüveg betéttel készült.Jelzett!
9.990 HUF
28.23 USD
Feltöltve: 2024. febr. 07. 20:59
12.500 HUF
35.32 USD
Feltöltve: 2023. nov. 22. 11:03
32.000 HUF
90.43 USD
Feltöltve: 2023. okt. 09. 12:44
75.000 HUF
211.93 USD
Feltöltve: 2023. aug. 14. 18:14
14.000 HUF
39.56 USD
Feltöltve: 2023. júl. 29. 11:48
7.500 HUF
21.19 USD
Feltöltve: 2023. júl. 21. 06:35
3.600 HUF
10.17 USD
gyöngy kétsoros
villeroy karácsonyi
anglia térkép
kaszás istván
kristály röviditalos pohár
breznay ilona
alföldi menza minta bella
zsolnay váza 35 cm
ritka orosz
régi ágyvég
diadalív
íves ablak
szende dezső
karim rashid
jankowsky
horgolt figura
régi autós pohár
karácsonyfadísz csúcs
sál gyűrű
fantázia bankjegy
kiöntő bieder
harsányi zsuzsanna
szegő gizi
karácsonyfadísz kék
ezüst talpú kristályváza