armand (11 tétel)
Schönberger Armand? Zseniális pasztell-vegyesteknika Schönberger jelzés. keretben mérete:60 x 50 cm.
76.000 HUF
214.76 USD
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
140.000 HUF
395.61 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 19:39
84.150 HUF
237.79 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 17:51
240.000 HUF
678.19 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 13:13
463.000 HUF
1,308.34 USD
Feltöltve: 2023. dec. 14. 20:31
120.000 HUF
339.10 USD
Feltöltve: 2023. szept. 16. 04:58
165.000 HUF
466.26 USD
babaházi baba
csót
kézműves termekek
állatos bélyeg
gólya karácsonyfa dísz
coca cola üvegpohár
forgó mécsestartó
édesvizi fekete gyöngy
trócsányi
dressel
landscape
sobieski
lip óra
karácsonyi abrosz
mono
karácsonyfadísz üveg gomba
roberta
komlós testvérek
róka festmény
barna magyaros
csont miniatúra
karácsonyfadísz csomag
jancsik
bánsági andrás
ezüst papucs