akvarell (943 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 14:49
28.000 HUF
79.08 USD
Feltöltve: Tegnap, 14:49
28.000 HUF
79.08 USD
Feltöltve: Tegnap, 14:17
21.000 HUF
59.31 USD
Feltöltve: Tegnap, 13:02
55.000 HUF
155.34 USD
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
140.000 HUF
395.41 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 17:28
140.000 HUF
395.41 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 10:31
27.000 HUF
76.26 USD
18.000 HUF
50.84 USD
24.000 HUF
67.79 USD
108.000 HUF
305.03 USD
Feltöltve: 2024. máj. 19. 21:44
7.100 HUF
20.05 USD
Feltöltve: 2024. máj. 19. 07:27
28.000 HUF
79.08 USD
Feltöltve: 2024. máj. 16. 18:00
4.000 HUF
11.30 USD
Feltöltve: 2024. máj. 15. 22:42
35.100 HUF
99.14 USD
Feltöltve: 2024. máj. 15. 22:20
6.500 HUF
18.36 USD
Feltöltve: 2024. máj. 13. 14:06
39.000 HUF
110.15 USD
Feltöltve: 2024. máj. 13. 12:10
30.000 HUF
84.73 USD
Feltöltve: 2024. máj. 12. 21:34
1.100.000 HUF
3,106.82 USD
Feltöltve: 2024. máj. 12. 14:18
25.000 HUF
70.61 USD
Feltöltve: 2024. máj. 12. 07:22
10.000 HUF
28.24 USD
Feltöltve: 2024. máj. 12. 07:02
30.000 HUF
84.73 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 21:25
65.000 HUF
183.58 USD
Feltöltve: 2024. máj. 10. 18:11
28.000 HUF
79.08 USD
Feltöltve: 2024. máj. 09. 20:04
49.000 HUF
138.39 USD
Feltöltve: 2024. máj. 09. 19:59
79.000 HUF
223.13 USD
Feltöltve: 2024. máj. 09. 16:12
99.000 HUF
279.61 USD