print (1 tétel)
EfZámbó István - Tartós emlék, 2004, lazúros olaj, merített papíron, 30x22 cm
Eredeti és egyedi alkotás (nem print)
500.000 HUF
1,407.46 USD
nemes család
karácsonyfadísz reflexes
seneca
teás doboz fém
üvegtégelyek
foci méz
falitányér madár
húsz pengő 1944
pannónia sörgyár pécs
műszaki könyvek
cipőtisztító
hans wagner
külsőleg üveg
fakuli
szifonok
kalocsai mintás kávéskészlet
edvi illés aladár rézkarc
varrós készlet
cseh porcelán bögre
gyűjtemény egyben
tallér medál
japán üveg
gyöngyhímzéses
fali��ra
pályaautó