3d festmény (27 tétel)
Álomba merülés 50x50x 4cm, 3D-s vászonra készült laparanyozott, zománcozott szimbolista festmény..
Prima díjas művésztől,tanúsítvánnyal.Károlyfi/1952
70.000 HUF
197.43 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 09:19
98.000 HUF
276.40 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 11:51
44.000 HUF
124.10 USD
A mélység titkai c.30x30cm 3D-s szimbolista kép Prima díjas művésztől, tanúsítvánnyal. Károlyfi/1952
39.000 HUF
109.99 USD
Prima díjas művésztől : Az élet magja. 45x45cm,3D-s vászonkép. Károlyfi Zsófia(1952) tanúsítvánnyal
Minden fényben mást mutat.
55.000 HUF
155.12 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 12:30
39.000 HUF
109.99 USD
Feltöltve: 2024. febr. 25. 11:49
41.000 HUF
115.63 USD
Feltöltve: 2024. jan. 31. 22:07
79.000 HUF
222.81 USD
üstökös
toll gyűjtemény
zsolnay eozin nő
fa kerti asztal
budaváry
tejeskanna aluminium
siegel
baba bölcső
2 forint 1952
singer doboz
herendi o sullivan
tápay lajos
antal józsef
játék mackó
steuler
zsolnay talpas
bibliofil
balla lászló
ezüst csörgő
kovács margit fonó
hagymatartó
herendi siang jaune
reklám hamuzó
nylon harisnya
józsajános