rattan szék (1 tétel)
herendi áttört kosár
diószegi
tonka
aranyozott ezüst fülbevaló
1000 forint 1999
adec
doreen virtue
nevető buddha
szentmiklóssy m sándor
metz
férfi ezüst lánc
fémszobor
berettyóújfalu
scarabeus
francia kristály
súlykoló
szent flórián
nadrág
kancsók
sütitartó
rózsaszín bögre
réz tábla
penna
furnér
bodrogkeresztúri bagoly