fonal (2 tétel)
Feltöltve: 2023. dec. 08. 19:14
19.900 HUF
56.20 USD
Fiatal szerelmes jegyes pár katona egyenruha sapka lány fonal századelő 1909 J.C.Leyendecker REPRINT
10.700 HUF
30.22 USD
túlélők
ballag imre
indin
kispesti porcelán kiöntő
szabad száj
olasz virág
hosszított póló
bélyeg ballon
kereskedői
aut
kaleh
lerak asztalka
gyertya koppint�
nefrit nyaklánc
kerámia sütőformák
iparművészeti kerámia gyertyatartó
sti
zöld üveg ballon
olasz ezüst karkötő
ld
rézkarc paraszt
kennedy fél dollár 1967
cseh leány
pöttyös ddr
ezüst fülbevaló lápisz lazuli díszítéssel