ex libris (24 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 06. 23:24
32.000 HUF
89.48 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 08:30
12.000 HUF
33.55 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 13. 07:51
8.000 HUF
22.37 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 02. 22:38
23.400 HUF
65.43 USD
15.000 HUF
41.94 USD
14.400 HUF
40.27 USD
Feltöltve: 2024. márc. 30. 14:05
50.000 HUF
139.81 USD
Jörgen Brockdorff-Nielsen (Dán művész) :Olvasó ember Ex libris Klaus Rödel. Rézkarc, papír, jelzett,
5.000 HUF
13.98 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 09:46
1.600 HUF
4.47 USD
Feltöltve: 2023. dec. 02. 21:17
5.000 HUF
13.98 USD
Feltöltve: 2023. nov. 24. 19:30
12.000 HUF
33.55 USD
Feltöltve: 2023. nov. 24. 19:28
9.800 HUF
27.40 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 18:58
20.000 HUF
55.92 USD