sérült kerámia (2 tétel)
margitay tihamér
üvegtartó
ezüst 5 korona
zsolnay bambusz
nagy zoltán
kakaó
hollóházi liba
máriási
rézkarcok
festmény templom
macska figura
hímzett futó
antik fotel
1952
gáztűzhely
bodrogkeresztúri kacsa
réz falilámpa
longwy
svájcisapka
régi bútor
napoleon
diadém
arany evőeszköz
szepes mária
zsolnay nyaklánc