sérült kerámia (39 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 10. 07:51
3.000 HUF
8.44 USD
Kuriózum fellelt állapotban kb 1890-1900 ból Mezőtúri kerámia koronás vagy királykorsó jelzett darab
3.500.000 HUF
9,851.25 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 23:24
16.808 HUF
47.31 USD
Feltöltve: 2024. febr. 01. 19:16
4.200 HUF
11.82 USD
Feltöltve: 2024. febr. 01. 07:05
2.690 HUF
7.57 USD
Feltöltve: 2023. dec. 15. 14:46
17.000 HUF
47.85 USD
Feltöltve: 2023. nov. 06. 09:59
20.000 HUF
56.29 USD
Feltöltve: 2023. aug. 02. 09:03
24.990 HUF
70.34 USD
39.990 HUF
112.56 USD
19.990 HUF
56.26 USD
reneszánsz festmény
napozóágy
antik arany óra
hermelin porcelán
zsolnay könyvtámasz
réz kacsa
repülő makett
boldogasszony
üveg karácsony
szazhalombatta
wmf tálca
gyerek íróasztal
1929 2 pengő
rácalmás
beck judit
keleti szekrény
pazar
gobelin csendélet
retro karácsonyfa dísz
gibson
neobarokk szalon
csempék
betlehemi figurák
kft
vöröskő