1 világháború (0 tétel)
vésett kristály
landscape
réz morzsalapát
majolika szecessziós váza
bavaria halas
pipa vauen
üvegcímke
boteh
ken baba
karácsonyfadísz hold
sörös plakát
rudolf dénár
zsolnay eozin névjegykártya tartó
ezüst karácsonyfadísz
egér rézkarc
krupinszky
borz kováts sándor
télapó porcelán
reuter ágoston
restaurált szék
baranski
képeslap autó
gáborján
angyalkás asztal
karácsonyi hógömb