antik óra szerkezetek (8 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 21. 20:51
145.000 HUF
405.96 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 21:25
54.800 HUF
153.43 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 11:02
390.000 HUF
1,091.90 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 15:27
275.000 HUF
769.93 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 21:22
180.000 HUF
503.95 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 12:44
99.800 HUF
279.41 USD
Feltöltve: 2024. febr. 13. 11:28
75.000 HUF
209.98 USD
Bécsi negyedütős antik keretóra az 1850-es évekből! Szakszerűen restaurálva, szerkezete működik!
TIKTAKWATCH SZERVIZKÁRTYÁVAL, GARANCIÁVAL
349.990 HUF
979.88 USD
ezüst angyal
kártya mintás
bieder bögre
jelzett kerámia
cicapár
lovagi
a nagy francia forradalom és napoleon
herendi apponyi kék
antik kert
sinkó figurák
innsbruck
schneider
rádóczy gyarmathy gábor
arany akvamarin
retro német
szeberényi
női sál
bay alajos
orosz játék varrógép
tortafogó
antik készlet
pénzfa
pot pourri
csigatésztakészitő
eozin kacsa