antik falidísz (19 tétel)
Antik kézzel festett dombor színes zománc paradicsommadár és virág mintával,jelzett japán dísztányér
54.990 HUF
153.84 USD
A Szultáni Isztambuli manufaktúrából Milli Yildiz Saraylar aranyozott szignós plasztikus virágos tál
5.990 HUF
16.76 USD
Feltöltve: 2024. márc. 08. 23:50
129.990 HUF
363.67 USD
Feltöltve: 2024. márc. 03. 00:46
2.490 HUF
6.97 USD
Feltöltve: 2024. márc. 03. 00:42
3.990 HUF
11.16 USD
Feltöltve: 2024. márc. 03. 00:38
3.990 HUF
11.16 USD
Feltöltve: 2024. márc. 03. 00:34
3.990 HUF
11.16 USD
Feltöltve: 2024. márc. 01. 14:08
3.990 HUF
11.16 USD
Feltöltve: 2024. febr. 18. 19:09
26.000 HUF
72.74 USD
Feltöltve: 2024. jan. 31. 22:32
39.990 HUF
111.88 USD
Feltöltve: 2024. jan. 29. 07:16
29.500 HUF
82.53 USD
Feltöltve: 2024. jan. 24. 10:50
69.990 HUF
195.81 USD
Feltöltve: 2023. dec. 02. 20:24
149.000 HUF
416.85 USD
Feltöltve: 2023. okt. 23. 12:30
7.490 HUF
20.95 USD
Feltöltve: 2023. aug. 12. 17:52
2.990 HUF
8.37 USD