antik garnitúra (1 tétel)
hollóházi 36cm
szot üdülő
retro kv
zeller csésze
intarziás bútor szekrény
bordó huzatos
lord bakelit lemezek
formatervezett piros
régi színházi távcső
gyertya koppint�
100 forint bankjegy 1949
kispesti porcelán kiöntő
shelley porcelán
r loewy
antik szekrény restaurált
barokk mintás terítő
apfel
rádiós autó
antik tárgyaló asztal
2024
5000 korona replika
kukoricafosztó
sascha schneider
roth kerámia
kopogtat