zwiesel (0 tétel)
pál antik
karácsonyfadísz váza
több mint
épületek i
gorka jelzett
barokk tálaló étkező garnitúra
murano sommerso
hollóházi kekszes doboz
metszett pezsgőspohár
hollóházi mesejelenetes tányér
alföldi dáliás
10 peng
polgáry géza
natalini
kakasos kancsó
sérült asztal
1963 október
sikerkalauz
dg
csoki mikulás
calder
ezüst forint 1956
férfi 14 karátos
retro virágmintás bögre
régi ruszlis üveg