anne (0 tétel)
herendi bonbonier áttört
akvamarin gyűrű
herendi ékszertartó
orosz katonai
fém bútor
geiger richard
karády
gipsz büszt
tokaj
aranyozott nyaklánc
rába
karácsonyfa dísz házikó
vert csipke
nagy előd
mauser
medál
nagy ernő
kulcstartó
pénz
színes rézkarc
tsavorite
herendi papagáj
előszobafal
fenőacél
kgb