4 tétel
Licitáljon!
Lejárat: 2 nap 6 óra0 licit
12.000 HUF
32.73 USD
matrioska baba
benzin
reggelizőszett
barokk falikar
haydn
edvi panni
plakát eredeti
bársony doboz
házi tibor
juhász kerámia
mozsártörő
korda béla
hatalmas tál
gyűrű 64
ezüst gyűrű türkiz
kádár katalin
rowenta
elek istván
lepárló
venesz józsef
aranyozott ezüst fülbevaló
faragott csillár
intarziás asztalka
eozin nyuszi
stein aurél