13 tétel
XIX. századi kelengyés láda ! Gyönyörű kézzel festett mintával! Tiszárovits Gyula készítette 1896ban
Eladva: 2024. ápr. 25. 11:24
Eladva: 2024. ápr. 13. 08:46
Eladva: 2024. febr. 25. 13:32
barokk szobortartó
szecessziós ólomüveg ablak
vintage telefonasztal
cukorka gyűrű
formatervezett piros
ón akt
fésülködő asztal éjjeli szekrényekkel
petőfi 200ft
laczó ágnes
gyöngyös pásztó
kotyog
sarreguemines u
henri edmond
ezüst karkötő turmalin
b peng
porcelán kockás bögre
jelzett ker��mia
bélyeg románia
kovácsoltvas kerti hintapad
sarkadi tál
14k arany gyöngy fülbevaló
gyertya koppint�
antik art deco karóra
lapokra metszett üveg
kienzle asztali ra