51 tétel
Sürgősen eladó jó állapotú vitrin, tárgyakkal együtt. Alsó része zárt, polcos. kb 80x180 cm.
Azonnal elvihető!
Eladva: 2024. ápr. 14. 10:15
Eladva: 2024. ápr. 21. 12:24
Eladva: 2024. márc. 18. 21:12
Eladva: 2024. márc. 23. 19:34
Eladva: 2024. ápr. 15. 10:06
herendi apponyi platina
hajókoffer
szantrucsek jenő
lovas könyv
delft csempe
vízesés festmény
ezüst larimár
fa esernyőtartó
vintage loft
intarziás tálca
akvarell kép
fa ládika
ital gyűjtemény
buci babák
peceny
üveg sószóró
gyémánt drágakő
márvány kalamáris
hagymamintás villeroy boch
nudista
antik szánkó
cseh porcelán csésze
porcelán kutyák
molnár antal
rubin pácolt