1 tétel
bőrvarrógép
német porcelán csésze
agricola lídia
art deco étkészlet
olaj vászon
ezüst perem
pirogránit falidísz
strandszék
festmény erdő
marsala
jelzett faragás
innsbruck
havanna
mérőóra
körmöczbányai
lingel íróasztal
nyírfa
52 arany gyűrű
kínai ékszerdoboz
junghans karóra
benes józsef
angola
teve szobor
gumi lövedékes
jelzett fa