1 tétel
Eladva: 2024. ápr. 21. 10:501 licit
n 185
pilipár
gaf
mid century szőnyeg
karácsonyi rajz képeslapok
húsvéti fémdoboz
sweet violets
elefántos porcelán
spellbound
nagyméretű zsolnay kaspó
koller éva
kőbányai ritka
ciril betűs
helena tynell
avalokitesvara
repült óra
polgáry géza
komód restaurált
alföldi porcelán nárciszos
vitorlásos rézkarc
üveg gyertyatartók
üzbég som
arany medál kos
kartü art
ajka kristály dekantáló