24 tétel
Nasser Péter Attila ezüst vándordíj, Auschwitzban meggyilkolt gyermek emlékére
A VILÁGON EGYEDÜLÁLLÓ EZÜST TÁRGY
1.100.000 HUF
3,048.48 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 17:27
419.000 HUF
1,161.19 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 08:34
299.000 HUF
828.63 USD
Feltöltve: 2023. nov. 29. 13:50
120.000 HUF
332.56 USD
KÜLÖNLEGES FORMÁJÚ EZÜST SERLEG, KUPA, NÉMET, 1886 utáni!
Félhold, korona és magyar behozatali fémjelzéssel
99.900 HUF
276.86 USD
Feltöltve: 2024. febr. 13. 19:17
50.000 HUF
138.57 USD
Feltöltve: 2024. jan. 24. 15:07
38.000 HUF
105.31 USD
Feltöltve: 2023. aug. 22. 21:14
14.000 HUF
38.80 USD
masszírozó
miyoko
fiók fogantyú
derelyeszaggató
ferenc józsef dukát
lovas kocsi
bauscher
könyvsorozat
tordai bokály
molnár kálmán
gránát köves ezüst gyűrű
1941 pengő
üvegékszer
háromszék
ezüst kézműves
restaurálandó
fotel ágy
markos vera
földes imre
bonsai tál
bayonet
smith
eötvös lóránd
komló
pavoni