Összes kategóriában
Terméktípus
Anyag
Jelzett

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

11 tétel

2db ezüst kés 2db ezüst kés

2db ezüst kés

Lejárat: 23 óra 4 perc0 licit
60.000 HUF 216.34 USD
Ezüstözött cukorszedő Ezüstözött cukorszedő

Ezüstözött cukorszedő

Lejárat: 2 nap 1 óra0 licit
3.450 HUF 12.44 USD
Ezüstözött váza Ezüstözött váza

Ezüstözött váza

Lejárat: 2 nap 1 óra0 licit
2.750 HUF 9.92 USD
Herendi különlegesség! Porcelán+ezüst kuriózum! /3/ Herendi különlegesség! Porcelán+ezüst kuriózum! /3/
Hitelesített felhasználó

Herendi különlegesség! Porcelán+ezüst kuriózum! /3/

925-ös ezüst karral pénzverdés jelzéssel,aranyozva
Lejárat: 2 nap 1 óra0 licit
25.000 HUF 90.14 USD
2 db ezüstkanál egyben!Teás és mokkás! 2 db ezüstkanál egyben!Teás és mokkás!

2 db ezüstkanál egyben!Teás és mokkás!

Lejárat: 2 nap 17 óra0 licit
8.000 HUF 28.85 USD
Angol ezüstözött gyertyatartó Angol ezüstözött gyertyatartó

Angol ezüstözött gyertyatartó

Lejárat: 3 nap 21 óra0 licit
1.000 HUF 3.61 USD
Ezüstözött kancsó Ezüstözött kancsó

Ezüstözött kancsó

Lejárat: 4 nap 1 óra2 licit
151 HUF 0.54 USD
Ezüstözött cukortartó és kiöntő Ezüstözött cukortartó és kiöntő

Ezüstözött cukortartó és kiöntő

Lejárat: 4 nap 1 óra1 licit
1 HUF 0.00 USD
Ezüst kiskanál,mokkáskanál Ezüst kiskanál,mokkáskanál

Ezüst kiskanál,mokkáskanál

Lejárat: 5 nap 19 óra0 licit
2.700 HUF 9.74 USD
Ezüstözött fedeles kínáló Ezüstözött fedeles kínáló

Ezüstözött fedeles kínáló

Lejárat: 6 nap 1 óra0 licit
17.500 HUF 63.10 USD
Antik ezüst kanalak eredeti dobozban Antik ezüst kanalak eredeti dobozban

Antik ezüst kanalak eredeti dobozban

Lejárat: 7 nap 0 óra0 licit
30.500 HUF 109.97 USD

Google+