1 tétel
ausztria 1 schilling
szász endre barna
zafír női gyűrű
akciófigurák
addiesdive
hétvégi házak
vízöntő medál
barett sapka jelvény
bauhaus termosz
arany medál kos
birizdó gabriella
halászok rézkarc
foky emmi
régi karácsonyfa dísz szódásüveg
karácsonyfa dísz macska
üveg ékszer szett
eozin öntöttvas
dóra ádám
üveg tetővel
hollóházi hajnalka süteményes
herendi porcelán hecsedli mintás
régi sütiforma
austro hungarian
komód restaurált
pilipár