2 tétel
tilles
pólya t
altiszt
óra vegyes
hosszúhegy
biba
róbert merle
öblös bögre
intarziás kisasztal
pezsgős kehely
réz talpas tál
bolbáné széles magda
zsolnay teás alátét
major istván
mikulás porcelán
szikszay ferenc
fém íróasztal
rábalux
mekk elek
keresztszem
maci laci
csipkés blúz
weiler péter
fátyolüveg váza
aranyozott falikar