Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
392 tétel
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 10:33
5.800 HUF
15.95 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 10:33
5.400 HUF
14.85 USD
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
274.98 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 14:14
35.000 HUF
96.25 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 16:30
11.000 HUF
30.25 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 21:41
19.500 HUF
53.63 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 11:11
190.000 HUF
522.51 USD
Niellós arabeszkkel, virágmintával 3 medalionban foglalt Keleti városképpel aranyozott kézműves váza
5.590 HUF
15.37 USD
Niellós arabeszkkel,virágmintákkal 2 medalionban foglalt Keleti városképpel aranyozott kézműves váza
4.590 HUF
12.62 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 09. 07:37
2.800 HUF
7.70 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 21:12
8.500 HUF
23.38 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 13:45
27.000 HUF
74.25 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 13:45
26.000 HUF
71.50 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 10:38
12.000 HUF
33.00 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 10:37
7.000 HUF
19.25 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 10:35
22.000 HUF
60.50 USD
Feltöltve: 2024. márc. 29. 14:54
12.000 HUF
33.00 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.