Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
145 tétel
Eladott termékek közül itt csak azok érhetők el, amelyek az utolsó 90 napban kerültek eladásra és az eladó nem törölte őket.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 17:56
50.000 HUF
138.25 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 10:33
62.800 HUF
173.64 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 10:24
18.000 HUF
49.77 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 17:29
50.000 HUF
138.25 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 07:30
40.000 HUF
110.60 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 16:15
30.000 HUF
82.95 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 16:02
20.000 HUF
55.30 USD
3 Pinduri Mákvirág - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész- Eredeti Akril Festmény Keretben
Macska, Cica, Kert, tavasz, Állat, Falikép,
45.000 HUF
124.42 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. márc. 27. 19:00
65.600 HUF
181.38 USD
Feltöltve: 2024. márc. 20. 10:16
7.000 HUF
19.35 USD
Feltöltve: 2024. márc. 20. 10:14
7.000 HUF
19.35 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 05:51
23.000 HUF
63.59 USD
Feltöltve: 2024. márc. 17. 17:05
26.000 HUF
71.89 USD
Feltöltve: 2024. márc. 10. 14:26
50.000 HUF
138.25 USD
Feltöltve: 2024. márc. 08. 17:00
320.000 HUF
884.79 USD
Feltöltve: 2024. márc. 06. 05:48
20.000 HUF
55.30 USD
Feltöltve: 2024. febr. 18. 20:21
25.000 HUF
69.12 USD
Feltöltve: 2024. febr. 10. 16:10
29.880 HUF
82.62 USD
Szieszta - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron, Tavasz
Állat, Nyúl, Gyerekszoba, Rajz, Mese, virág, mező
18.880 HUF
52.20 USD
Feltöltve: 2024. jan. 26. 14:35
45.000 HUF
124.42 USD
Fekete Macska - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron, Kormos
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, ajándék
12.880 HUF
35.61 USD
Feltöltve: 2024. jan. 21. 18:18
19.880 HUF
54.97 USD
Vaddisznó - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Rajz, vaddisznó, Vadmalac, Malac, Vadászat
18.880 HUF
52.20 USD
Ravaszdi - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron - Róka, Nyúl
Állat, Nyúl, Róka, Gyerekszoba, Rajz, Mese,
23.880 HUF
66.03 USD
Feltöltve: 2024. jan. 20. 17:51
35.000 HUF
96.77 USD
Feltöltve: 2024. jan. 20. 17:48
15.000 HUF
41.47 USD
A Nyúl és a Sün - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Nyúl, Sündisznó, Gyerekszoba, Rajz, Mese
23.880 HUF
66.03 USD
Tavasz - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz,
12.880 HUF
35.61 USD
Sziámi - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, Sziámi
12.880 HUF
35.61 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
ikea váza
tulipános zsolnay
ezüst medál borostyán
ón hordó
breviarium romanum
cédrus
sydney
lepidolit
fenyőfa talp
gábor zsazsa
andróczi alajos
garnitúra szék
haller
darth vader
schrötter
elegáns ülőgarnitúra
sörcsapoló
bernhard bloch
durit pohár
pénz gyűjtemény
hosszúhegy
az állatok világa
gyöngyház intarzia
varsányi
két súlyos falióra