168 tétel
Eladva: 2024. máj. 19. 21:221 licit
Eladva: 2024. máj. 16. 20:3060 licit
Híres magyar festőművèsznek tulajdonìtott gyönyörű antik festmény,Velence?Csodàs keretben,szignóval.
Henry Kreis szignós pasztell festmény, eredeti, mutatós fa keretében (Kass Károly !), méret jelezve!
Eladva: 2024. máj. 13. 18:563 licit
Mihálovics Miklós női portré
Mihalovits Miklós női portré - 1940
Eladva: 2024. máj. 08. 21:203 licit
Eladva: 2024. ápr. 24. 18:431 licit