569 tétel
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 12:00
990.000,-
Glatter Ármin: Nívósan restaurált Portré, olaj, vászon ,fára kasírozott, falc 71,5 x 82 cm, festmény
GLATTER ÁRMIN: ELŐKELŐ HÖLGY, intelligens karakter
742.500 HUF
2,025.87 USD
Feltöltve: Tegnap, 15:20
15.400 HUF
42.02 USD
Feltöltve: Tegnap, 15:20
8.399 HUF
22.92 USD
Feltöltve: Tegnap, 14:34
48.750 HUF
133.01 USD
Feltöltve: Tegnap, 11:51
792.000 HUF
2,160.92 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 18:34
780.000 HUF
2,128.18 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 19:53
88.200 HUF
240.65 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 17:52
55.000 HUF
150.06 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 12:29
25.000 HUF
68.21 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 17:42
100.000 HUF
272.84 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 14:36
289.000 HUF
788.52 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 23:56
33.500 HUF
91.40 USD
742.500 HUF
2,025.87 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 22:05
111.000 HUF
302.86 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 18:45
12.000 HUF
32.74 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 13:44
149.999 HUF
409.26 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 13:09
1.800.000 HUF
4,911.19 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 16:07
24.900 HUF
67.94 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 06:40
470.000 HUF
1,282.37 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 22:01
342.000 HUF
933.13 USD