3 tétel
zománc lavór
szerencsepénz
kovacsev
jelzett faragás
hollóházi kati
samoa
arany fülbevaló opál
aranyozott kép
kereszt feszület
porcelán tortatál
borostyán váza
jégcsákány
zsolnay pompadour gyertyatartó
buzsáki hímzés
népviselet szoknya
gyöngyház ezüst medál
tarpa
tappancs
kék terítő
bánat
barczi
intarziás dohányzóasztal
tűzzománc tál
gubbio
mészöly miklós