13 tétel
Feltöltve: Tegnap, 11:35
32.000 HUF
88.82 USD
10,5 cm magas,Osztrák korsó.Hibátlan, jelzett.
Osztrák korsó
2.800 HUF
7.77 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 12:24
15.000 HUF
41.63 USD
Feltöltve: 2024. márc. 31. 22:36
8.490 HUF
23.56 USD
Feltöltve: 2023. dec. 13. 07:08
26.000 HUF
72.16 USD
kiegyezés
alföldi porcelán leveses
antik legyező
planiméter
zóni lászló
lengyel porcelán étkészlet
tükrös petróleumlámpa
aranyozott falióra
interlock
porcelán paraszt tál
fahasáb tartó
rothschild csésze
aspectar
szőke lajos
borotva készlet
tücsök és a hangya
fővárosi nagycirkusz
süteményes tányérok
rotring ceruza
eozin nádor judit
herendi rokokó
nos óra
dingball
zsolnay fehér csésze
thonet hálószoba