1 tétel
borász
typarium
5 márka
kerékpár lámpa
szaffi
stekly zsuzsa
tonet szék
gyöngy gyűrű
zöld terítő
nowotny
a művészet története
amerika
kőbánya
mad
50 pengő 1945
kerámia bonbonier
szolnoki
10000 korona 1920
art deco polc
kínai figura
növény litográfia
lila virágos
sérült zsolnay
10 korona 1920
zománcos edények