2 tétel
Lejárat: 4 nap 19 óra0 licit
4.600 HUF
12.82 USD
Lejárat: 4 nap 19 óra0 licit
3.900 HUF
10.87 USD
herendi kanalasgém
fém pohártartó
terem
karácsonyfadísz süni
egér rézkarc
bögre harkány
bay keramik
borostyánszínű üveg
két fiókos
ezüst peremmel
népi jelenetes
horgász szobor
alföldi lóherés petrezselymes
alföldi házgyári bögre
likőripari
sándor krisztián
fritz éva
ezüst gyűrű 48
hans wagner
restaurált szék
bordó pohár készlet
zsolnay eozin szenteltvíztartó
horgolt angyal
alföldi porcelán süteményes tányér
komondor 2000