Balatonfüred. Híres magyar festőművésznek tulajdonított festmény. Csak 1 hétig aukción.
Szeretné megtekinteni mennyiért kelt el?
Az eladási ár megtekintéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Más tárgyak eladási ára is érdekli? Lépjen az Archív Katalógus oldalra.
Eladás ideje: | 2024. márc. 07. 21:55 |
Aukció részletei
Licitek száma: 10 licit |
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. február 29. |
Termékkód: 5659010 |
Megtekintések: 341 |
Megfigyelők: 1 |
Téma: | életkép |
Technika: | akvarell |
Hordozó: | papír |
Legnagyobb méret: | kicsi (35 cm-ig) |
Szignó: | szignózott |
Állapot: | hibátlan |
Eredetiség: | ismeretlen |
Híres magyar festőművésznek tulajdonított festmény, szignó a festmény jobb oldalán, alul. Balatonfüred. Akvarell, tempera, papíron, szép üvegezett fa keretben. Keretezett mérete : 26,5 x 22 cm. Automatába is tudom küldeni, kizárólag törékeny kezeléssel, mpl : 2400ft. Csak 1 hétig aukción.
vajtartó
horgolt
bizsu karkötő
hollóházi fiú
kastélyból
fiókos komód
telefon fülkés
scheiber hugo
hálószoba garnitúra
köcsög
mozdony
zsolnay gyertyatartó
fogkefetartó
aranyozott ezüst
fej
versace
200ft
arany karika fülbevaló
plakett
szikora tamás
aranyozott nyaklánc
erotika
savmaratott
női óra
patkó