Balatonfüred. Híres magyar festőművésznek tulajdonított festmény. Csak 1 hétig aukción.
Szeretné megtekinteni mennyiért kelt el?
Az eladási ár megtekintéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Más tárgyak eladási ára is érdekli? Lépjen az Archív Katalógus oldalra.
Eladás ideje: | 2024. márc. 07. 21:55 |
Aukció részletei
Licitek száma: 10 licit |
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. február 29. |
Termékkód: 5659010 |
Megtekintések: 337 |
Megfigyelők: 1 |
Eladó adatai
citizen (308)
BUDAPEST
Hitelesített felhasználó
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Ma, 13:55
Regisztráció: 2018. március 18.
Téma: | életkép |
Technika: | akvarell |
Hordozó: | papír |
Legnagyobb méret: | kicsi (35 cm-ig) |
Szignó: | szignózott |
Állapot: | hibátlan |
Eredetiség: | ismeretlen |
Híres magyar festőművésznek tulajdonított festmény, szignó a festmény jobb oldalán, alul. Balatonfüred. Akvarell, tempera, papíron, szép üvegezett fa keretben. Keretezett mérete : 26,5 x 22 cm. Automatába is tudom küldeni, kizárólag törékeny kezeléssel, mpl : 2400ft. Csak 1 hétig aukción.
projektor
szazhalombatta
eau de toilette
sky kanapé
tavaszi noémi
karcagi repesztett üveg
colt
prometheus
cézár
zenélő cigaretta
fot
félix fürdő
márai
herendi anya gyermekével
zsolnay szerelmespár
pallos
viktória mintás lámpa
dió asztal
fantasy
astoria
régi hegedű
egysúlyos falióra
nutellás
bajai
ezüst kígyó nyaklánc