Összes kategóriában

Itt találja a hamarosan lejáró aukciókat. Élje át az aukciók izgalmát, vegyen részt a licitálásban és vásároljon jó áron!

Vissza az összes hirdetéshez
1. oldal / 19

Az ÍNYESMESTER SZAKÁCSKÖNYVE 1932 Az ÍNYESMESTER SZAKÁCSKÖNYVE 1932
Hitelesített felhasználó

Az ÍNYESMESTER SZAKÁCSKÖNYVE 1932

Lejárat: 2 óra 56 perc0 licit
8.000 HUF 26.39 USD
Lenyűgöző teás szett csészévek, aljjal és desszertes tányérral. Gyönyörűek!! Lenyűgöző teás szett csészévek, aljjal és desszertes tányérral. Gyönyörűek!!
Hitelesített felhasználó
6.000 HUF
2.590 HUF 8.54 USD
Két lenyűgöző keleti 'Ezer Virág' stílusú mokkáscsésze aljjal, aranyozott füllel.Ritkaság! Két lenyűgöző keleti 'Ezer Virág' stílusú mokkáscsésze aljjal, aranyozott füllel.Ritkaság!
Hitelesített felhasználó
5.000 HUF
2.990 HUF 9.86 USD
Rosenthal szószos, fehér-arany, nagyméretű, gyönyörű! Rosenthal szószos, fehér-arany, nagyméretű, gyönyörű!
Hitelesített felhasználó
15.000 HUF
8.500 HUF 28.04 USD
Nagyon jópofa, különleges, Halloween só- és borszóró szett :) Nagyon jópofa, különleges, Halloween só- és borszóró szett :)
Hitelesített felhasználó
2.000 HUF
1.000 HUF 3.30 USD
Mesés-népi motívumos bögre, különleges, hibátlan! Mesés-népi motívumos bögre, különleges, hibátlan!
Hitelesített felhasználó
1.200 HUF 3.96 USD
Jelzett kínai rizsszemes készlet, 6 tálka kanállal. Hibátlanok! Jelzett kínai rizsszemes készlet, 6 tálka kanállal. Hibátlanok!
Hitelesített felhasználó
8.000 HUF
3.890 HUF 12.83 USD
4 db gyönyörű kompótos tálka aranyozott szegéllyel. Hibátlanok! 4 db gyönyörű kompótos tálka aranyozott szegéllyel. Hibátlanok!
Hitelesített felhasználó
4.000 HUF
2.500 HUF 8.25 USD
5 db szépséges, jelzett, rózsamintás kompótos tálka, aranyozott szegéllyel. Hibátlanok! 5 db szépséges, jelzett, rózsamintás kompótos tálka, aranyozott szegéllyel. Hibátlanok!
Hitelesített felhasználó
3.800 HUF
2.500 HUF 8.25 USD
17 részes,gyönyörű, vitrinállapotú Pirkenhammer teás/kávéskészlet! 17 részes,gyönyörű, vitrinállapotú Pirkenhammer teás/kávéskészlet!
Hitelesített felhasználó
25.000 HUF
14.000 HUF 46.18 USD
Kézzel készített, finom, művészi kidolgozottságú, jelzett kerámia dísz/kínáló tálak párban Kézzel készített, finom, művészi kidolgozottságú, jelzett kerámia dísz/kínáló tálak párban
Hitelesített felhasználó
14.000 HUF
4.500 HUF 14.84 USD
8 részes Rosenthal Studio-Line készlet. Csúcsminőségű porcelán, gyönyörű minta! 8 részes Rosenthal Studio-Line készlet. Csúcsminőségű porcelán, gyönyörű minta!
Hitelesített felhasználó
9.000 HUF
5.990 HUF 19.76 USD
Hagymamintás teáskanna, szép, hibátlan állapotban! Hagymamintás teáskanna, szép, hibátlan állapotban!
Hitelesített felhasználó
3.000 HUF
1.500 HUF 4.95 USD
4 db virágmintás Thun főételes tányér, nagyon szépek! 4 db virágmintás Thun főételes tányér, nagyon szépek!
Hitelesített felhasználó
5.000 HUF
2.490 HUF 8.21 USD
Rózsamintás tányér, 25 cm átmérővel, szélén részletgazdag, aranyozott kidolgozással. Rózsamintás tányér, 25 cm átmérővel, szélén részletgazdag, aranyozott kidolgozással.
Hitelesített felhasználó
2.200 HUF
1.200 HUF 3.96 USD
4 db jelzett Schott Verran üvegpohár fém tartóval. Különlegesek, hangulatosak! 4 db jelzett Schott Verran üvegpohár fém tartóval. Különlegesek, hangulatosak!
Hitelesített felhasználó
5.500 HUF
3.450 HUF 11.38 USD
6 db Goebel desszertes tányér! Kézzel festett, hibátlan készlet! 6 db Goebel desszertes tányér! Kézzel festett, hibátlan készlet!
Hitelesített felhasználó
9.000 HUF
3.990 HUF 13.16 USD
4 személyes, modernista kávéskészlet. Hibátlan! 4 személyes, modernista kávéskészlet. Hibátlan!
Hitelesített felhasználó
5.000 HUF
2.590 HUF 8.54 USD
Duplafülű, mesemotívumos bögre. Hibátlan! Duplafülű, mesemotívumos bögre. Hibátlan!
Hitelesített felhasználó

Duplafülű, mesemotívumos bögre. Hibátlan!

Lejárat: 6 óra 31 perc0 licit
1.200 HUF 3.96 USD
Görög, kézzel festett, káprázatosan részletgazdag kidolgozású dísztányér. Hibátlan! Görög, kézzel festett, káprázatosan részletgazdag kidolgozású dísztányér. Hibátlan!
Hitelesített felhasználó
5.000 HUF
2.200 HUF 7.26 USD
Kobalt-arany tálka szép állapotban! Kobalt-arany tálka szép állapotban!
Hitelesített felhasználó

Kobalt-arany tálka szép állapotban!

Lejárat: 6 óra 31 perc0 licit
1.500 HUF 4.95 USD
Limoges kínáló tányér, 28 cm átmérőjű, hibátlan, szélén aranyozott. Limoges kínáló tányér, 28 cm átmérőjű, hibátlan, szélén aranyozott.
Hitelesített felhasználó
1.800 HUF 5.94 USD
Veress Miklós : Europe elrablása Veress Miklós : Europe elrablása

Veress Miklós : Europe elrablása

Lejárat: 8 óra 42 perc0 licit
42.000 HUF 138.55 USD
Zsolnay : kézi festésű Vuk figura Zsolnay : kézi festésű Vuk figura

Zsolnay : kézi festésű Vuk figura

Lejárat: 8 óra 46 perc0 licit
12.800 HUF 42.22 USD
GALÉRIÁS ÁR: 48.000.- Fényjáték az ösvényen 40x30cm GALÉRIÁS ÁR: 48.000.- Fényjáték az ösvényen 40x30cm
9.800 HUF 32.33 USD
W. GERMANY 22 DB W. GERMANY 22 DB

W. GERMANY 22 DB

Lejárat: 8 óra 51 perc0 licit
5.000 HUF 16.49 USD
Zsolnay: Ritka, rózsás, lapos és mély tányér, 6 - 6 db Zsolnay: Ritka, rózsás, lapos és mély tányér, 6 - 6 db
21.500 HUF 70.92 USD
Mark Hamill dedikált fénykép 1984-ből Mark Hamill dedikált fénykép 1984-ből
Ingyenes szállítás PayPal

Mark Hamill dedikált fénykép 1984-ből

Lejárat: 10 óra 20 perc0 licit
25.000 HUF
15.000 HUF 49.48 USD
SCHEIBER HUGÓ SZIGNÓS FESTMÉNY! SCHEIBER HUGÓ SZIGNÓS FESTMÉNY!

SCHEIBER HUGÓ SZIGNÓS FESTMÉNY!

120.000 HUF
20.000 HUF 65.98 USD
SCHEIBER HUGÓ JELZÉSŰ FESTMÉNY! SCHEIBER HUGÓ JELZÉSŰ FESTMÉNY!

SCHEIBER HUGÓ JELZÉSŰ FESTMÉNY!

120.000 HUF
20.000 HUF 65.98 USD
MATTIS TEUTS JÁNOS SZIGNOS FESTMÉNY! MATTIS TEUTS JÁNOS SZIGNOS FESTMÉNY!

MATTIS TEUTS JÁNOS SZIGNOS FESTMÉNY!

120.000 HUF
20.000 HUF 65.98 USD
Scheiber Hugó jelzésű Festmény! Scheiber Hugó jelzésű Festmény!

Scheiber Hugó jelzésű Festmény!

Lejárat: 10 óra 21 perc0 licit
120.000 HUF
20.000 HUF 65.98 USD

120.000 HUF
20.000 HUF 65.98 USD
Hercules zsebóra tok Hercules zsebóra tok

Hercules zsebóra tok

Lejárat: 10 óra 30 perc0 licit
2.500 HUF 8.25 USD
Hummel Goebel nyomat, fa keretben, kerettel 24,5 x 27,5 cm, jó állapotú Hummel Goebel nyomat, fa keretben, kerettel 24,5 x 27,5 cm, jó állapotú
Hitelesített felhasználó
2.590 HUF 8.54 USD
Antik ezüst zsebóra Antik ezüst zsebóra

Antik ezüst zsebóra

Lejárat: 10 óra 48 perc0 licit
20.000 HUF 65.98 USD
Gyönyörű fehér-arany porcelán készletek, minőségi, magasfényű, hibátlan, vastag aranyozású darabok! Gyönyörű fehér-arany porcelán készletek, minőségi, magasfényű, hibátlan, vastag aranyozású darabok!
Hitelesített felhasználó
15.000 HUF
10.500 HUF 34.64 USD
Négy évszak, fákat ábrázoló liimitált dísztányér sorozat. Hibátlanok, falra akaszthatóak. Négy évszak, fákat ábrázoló liimitált dísztányér sorozat. Hibátlanok, falra akaszthatóak.
Hitelesített felhasználó
8.590 HUF
4.500 HUF 14.84 USD
Meseszép KPM Krister, 15 részes, hibátlan és hiánytalan teáskészlet. Meseszép KPM Krister, 15 részes, hibátlan és hiánytalan teáskészlet.
Hitelesített felhasználó
30.000 HUF
14.900 HUF 49.15 USD
Zsolnay kínáló, Nagy, ovális. Pajzspecsétes, hibátlan! Nagyon szép piros tollazás és szél. Ritka! Zsolnay kínáló, Nagy, ovális. Pajzspecsétes, hibátlan! Nagyon szép piros tollazás és szél. Ritka!
Hitelesített felhasználó
10.000 HUF
5.500 HUF 18.14 USD
Különleges és hatalmas, egyedi, muránói stílusú, gyönyörű asztalközép/ kínáló. Hibátlan! Különleges és hatalmas, egyedi, muránói stílusú, gyönyörű asztalközép/ kínáló. Hibátlan!
Hitelesített felhasználó
40.000 HUF
24.000 HUF 79.17 USD
Különleges és egyedi, muránói stílusú, nagy méretű, művészi, gondola formájú asztalközép/ kínáló. Különleges és egyedi, muránói stílusú, nagy méretű, művészi, gondola formájú asztalközép/ kínáló.
Hitelesített felhasználó
12.000 HUF
5.500 HUF 18.14 USD
8 db ízléses, modernista kivitelezésű Winterling mélytányérok, 8 db, hibátlanok! 8 db ízléses, modernista kivitelezésű Winterling mélytányérok, 8 db, hibátlanok!
Hitelesített felhasználó
9.000 HUF
5.500 HUF 18.14 USD
Kahla mélytányérok (5db), gyönyörű, magasfényű porcelán, vastag széli aranyozással! Kahla mélytányérok (5db), gyönyörű, magasfényű porcelán, vastag széli aranyozással!
Hitelesített felhasználó
5.000 HUF
3.000 HUF 9.90 USD
1 2 3 4 5 ... 19

44
44 80 98