Modern Tűzzománc festmény, zomànc kép ,jelzett, Szignàlt portré népviselet.Munkàcsi díjas, aukciós
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. április 14. |
Termékkód: 3595899 |
Megtekintések: 38 |
Megfigyelők: 5 |
Eladó adatai
andras05 (1165)
BUDAPEST
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Ma, 08:00
Regisztráció: 2013. szeptember 17.
Az eladó állítása szerint az eredetiséget szakértő is megerősítette.
Stílus: | art deco |
Kor: | 1950-1969 |
Szignó: | szignózott |
Állapot: | hibátlan |
Eredetiség: | eredeti |
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre: | igen |
Eredetiségét szakértő megerősítette?: | igen |
gyönyörű különleges tűzzománc kép fakeretben, ahogy a fotókon látható jó állapotban! Jelzett Szignàlt,gyüjteménybe, dekorációnak is ajánlom! Nagyon jó darab,jó kvalitású akàr gyüjteménybe, dekorációnak, modern trendi környezetben lakberendezés célra, valódi modern művésztől eredeti alkotás! Bővebben leírás A fotókon! Aukció,àrverések ,Galériàk kínàlatàn is szereplő művész,befektetésnek is jó! Személyesen átvehető Budapesten 16 kerületben Jókai Mór utca megbeszélt időpontban.Biztosítva postàzom is ! 40 X 54,5 cm az össz mérete ! A zomànc mérete 43,5 x28,5 cm, ahogy a fotókon látható is !
Garanciális feltételek
Garancia: 30 nap |
Fizetési opciók
Banki előre utalás |
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 1-2 munkanap |
Személyes átvétel | Budapest XVI. |
Postázás törékenyként | 3200 HUF |
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.
himnusz
celestin
woodland
hollóházi fűszertartó
hollóházi csiga
waldorf
hamutál ezüst
hántolt
zsolnay csészék
kertészet
szabó baba
zsolnay tjm
dienes jános
szűcs
zsolnay paradicsom
10 fillér 1989
györgyei
maradvány
hófehérke herendi
hasbro
érme forint
hesszonit
scultéty
fajansz teáskanna
régiségek enciklopédiája