Franz Schubert porcelán szobor Wien Augarten Austria Altwien ritka! Aukciós tàrgy Dorotheum,fotón is
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. április 14. |
Termékkód: 2926097 |
Megtekintések: 48 |
Megfigyelők: 4 |
Eladó adatai
andras05 (1165)
BUDAPEST
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Ma, 21:34
Regisztráció: 2013. szeptember 17.
Terméktípus: | figurális, szobor |
Készítő, márka: | augarten |
Kor: | 1900-1949 |
Stílus: | antik |
Jelzett: | jelzett |
Állapot: | korának megfelelő |
Eredetiség: | eredeti |
Franz Schubert Augarten Wien fehér porcelán szobor ,furulyázó angyalkával..Aukciós darab , javítható szépen !Dorotheum aukciós tàrgy , fotóztami is!
Régi darab.Talpán kék jelzés és 1621 -es formaszám.
Különleges ritka darab, akár egy fekete zongora vagy vitrin szép dísze lehet.kivàló gyüjteménybe vagy komoly zene kedvelőinek,de nívós ajándék lehet !
Gyűjteménybe illő luxus darab ! Mesterien restaurált,2 pici hajszál repedés és a karja volt eltorve,nagyobb hibák nem voltak rajta ami fontos. ahogy a fotókon látható gyönyörű ! Ah a fotókon látható kimondottan kedves mutatós darab.
22 cm.magas a talp 17x13 cm.
Átvehető Bp.16.ker-ben Jókai Mór utca időpont egyeztetéssel.
Garanciális feltételek
Garancia: 7 nap |
Fizetési opciók
Banki előre utalás |
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 1-2 munkanap |
Személyes átvétel | Budapest XVI. |
Postázás törékenyként | 2600 HUF |
Külföldi szállítás
Az eladó ezt a terméket nem szállítja külföldre.
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.
smidek
csete ildikó
színház újság
libuse
alacsony forint unc
vegyes lot
fémautó
orvosegyetem
1974 március
herpay józsef
gyöngy kétsoros
barackfa
vasúti kocsi
teás doboz fém
sellős gyűrű
batu kan
retro építőjáték
korcsek
bőr kabát férfi
munka érdemrend bronz
mese lemez
karácsonyi mesekönyv
retro játék autó
fali fém dekoráció
fodros szélű